دسته‌بندی نشده

مزایای تعمیر یخچال ساید بای ساید

از مزایای تعمیر یخچال ساید بای ساید به دلیل متنوع بودن آن و در اکثر اوقات در حال خرابی و عیوب است اما با توجه به اینکه در بخش اتوماتیکی از یخچال ها مانند یخ زدن بعضی مواد های غذایی در فریزر امکان این را دارد که فریزر شما به درستی کار نکند و احتمال یخ زدن امکانات در داخل آن کم باشد.

و همینطور با تنظیم کردن دمای سرد فریزر هم کاری از پیش برده نشود و حتما لازم بر این است که یک تعمیر کار با تجربه یه نگاهی به آن بندازد و معضل آن را رفع بکند اما در مزایای تعمیر یخچال ساید بای ساید با توجه به دمای داخل یخچال که ممکن است سردی در داخل آن وجود نداشته باشد می توانید با بهره گیری از این نوع خدمات از تعمیرات تعمیراتچی می توانید به این اختلال در یخچال فریزر ساید بای ساید خاتمه دهید.

اینکه یخچال فریزر و ساید بای ساید شما با چه نام نمایی و از چه طرحی می باشد و یا آن را از کجا خریده اید مهم این نمی باشد.

اصل مطلب این است که تعمیرکاران با تجربه تعمیرگاه و نمایندگی قانونی تعمیراتچی آماده پذیرش مسئولیت تعمیرات یخچال شما با تعهد کامل می باشند.

قطعه های به کار گرفته شده در تعمیرات و در صورت لزوم نیز موقع عوض کردن قطعه از قطعه ی کارخانه ایی دستگاه استفاده شده ، تضمین و کیفیت عرضه خدمات و تعمیر یخچال ساید بای ساید با عرضه فاکتور قانونی و رسمی از مرکز مرتبط صورت گرفته می شود.

چنانچه در موقع عوض کردن قطعات یخچال در هنگام تعمیر دچار مشکل شدید بدانید که آن تعمیر غیر اصل و نامرغوب را به شما داده و سبب اختلال بیشتر در ترموستات و دمای تنظیم آن می شود. اما تعمیراتچی تمام این کارهای مشکل گشا را برایتان حل میکند.

از خصویت های مزایای یخچال ساید بای ساید

همانطور که در مطلب بالا گفته شد تعمیر یخچال فریزر ساید بای ساید دارای یه سری قطعات مهم برای راه انداز در ترموسات آن و درجه دمای تنظیم آن در یخچال است اما ویژگی های مهمی که در آن رایج تر است اینه که یخچال های مجهز به قابلیت هایی خاص از نوع ساید بای ساید هستند.

آب سرد کن ها در دو طرح دستی و خودکار در یخچال های قابل نمایان هستند. و در طرح های ساده و دستی باید به شکل دستی داخل یک مخزن آب سرد کن را از آب پر کرد.

اما در آب سرد کن های خودکار آب به وسیله ی شلنگ از لوله ی آب شهری ایمن سازی می شود. ساید بای ساید ها دارای آب سرد کن خودکار هستند. با اینکه جدیدا یخچال های پایین سطح هم دارای اب سرد کن دستی هستند اما با توجه به قیمت آب سردکن های اتوماتیک از نوع دستی حداکثر است.

همینطور در بیشتر این نوع از یخچال ها فیلتر هایی وجود دارد که برای گرفتن بوی تعفن و از بین بردن میکروب ها و انواع قارچ ها در داخل یخچال از نوع های خاصی از فیلترها استفاده می کنند.

فیلتری که در بیشتر همه ی یخچال فریزر های ساید بای ساید به کار رفته شده است. که به نام فیلتر بهداشتی معروف است ، این فیلتر با در نظر گرفتن پوسته های گوناگون و متنوع باکتری ها و انواع بوهای تند و نا پسند یخچال را نابود می کند.

در این خصوص محفظه های مخصوص نگهدارنده ویژگیی دارد که به مخزن جادویی مواد غذایی نیز شهرت دارد. و با بوجود آوردن یک محیط کاملا تهی و خالی از اکسیژن ، مواد غذایی را به مدت زمان بسیار طولانی نگهداری می کند. 

سیستم خنک کننده

در یخچال ها دو نوع سیستم سرویس خنک کننده وجود دارد که یکی سیستم خنک کننده ی دیفر است و دیگری سرویس سیستم خنک کننده ی نفراست. یک سیستم خنک کننده ای که به نام خنک کننده ی دوگانگی در ساید بای ساید ها استفاده می شود.

خنک کننده دو قلو این نوع از سیستم خنک کننده دو گانه ایی در یخچال فریزر ساید بای ساید ، که به سیستم خنک کننده ی دو گانه ایی مشهور است. همینطور تنظیم و کنترل بیشتری بر روی دما و اعتدال رطوبت دارد.

این سیستم هم هوای خنک کننده ایی داخل فریزر را تامین می کند و هم هوای رطوبت داخل یخچال فریزر را. یعنی با آماده بودن به یک سیستم خنک کننده ی دو گانه خنک کننده دو قلو هم مواد غذایی داخل فریزر منجمد می شوند وهم مواد غذایی و میوه و سبزیجات در داخل آن یخچال با حفظ رطوبت سالم و تازه باقی می مانند.

 سیستم جریان چند گانگی

توانایی سیستم جریان چند گانه ای هوا سبب می شود تمام بخش های داخل یخچال بصورت یکنواخت و یکپارچه سرد شود . وجود روزنه های متنوع در داخل یخچال ، جریان هوای خنک را به تمام قسمت ها جا به جا می کند. این جریان چند گانگی ، به تازه ماندن و سالم ماندن مواد غذایی کمک می کند.

همچنین یخچال های ساید بای ساید ، قاعدتا دارای مخزن نگهدارنده ی میوه و سبزیجات هستند. این محفظه برای جلوگیری از رشد انواع میکروب ها و قارچ ها از سیستم نقره زیستی استفاده می کند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *