درباره ما

با تعمیراتچی آشنا شوید

تعمیراتچی در یک تیم پشتیبانی و خدمات رسانی متخصص با بیش از 25 سال سابقه درخشان در حوزه تعمیرات لوازم خانگی در برند های معتبر ایرانی و خارجی که شامل نصب و تعمیرات یخچال ، فریزر ، ساید ، لباسشویی ، ظرفشویی و … می باشد .

خدمات رسانی و پشتیبانی به صورت 24 ساعته و در تمامی نقاط شهر تهران امکان پذیر می باشد.

گارانتی خدمات

این مجموعه مسئولیت تمامی خدمات ارائه شده را می پذیرد و جهت اطمینان خاطر شما مشتریان گرامی ،  خدمات به مدت 180 روز گارانتی میشود

کارشناسان کار آزموده

کارشناسان مجموعه تعمیراتچی دارای حداقل 10 سال سابقه کاری به صورت حرفه ای می باشد و تمامی دوره های آموزش تخصصی نصب و تعمیرات را با جدید ترین متد های روز دنیا با موفقیت سپری نموده اند.

کادر اداری و پشتیبانی این مجموعه به صورت آنلاین و تلفنی 24 ساعته پاسخگو شما عزیزان خواهند بود.

چگونگی ارائه خدمات

ثبت درخواست به صورت آنلاین از طریق ارسال فرم در سایت و یا تماس تلفنی امکان پذیر است.

پس از مشاوره رایگان توسط پشتیبان فنی و برآورد تقریبی هزینه نصب یا تعمیرات ، در اولین فرصت اقدام به اعزام کارشناس مربوطه خواهیم نمود.

لازم به ذکر است که با توجه به تعداد کارشناسان قابل توجهی که در مجموعه فعالیت دارند به شما اطمینان داده میشود کار شما در همان روز انجام خواهد شد.

 

 

همراهی به صرفه

جهت خدمات رسانی بهتر و صرف هزینه کمتر، تمامی تعمیرات در محل کار و یا منزل شما انجام میشود و نیازی به جابجایی دستگاه شما جهت تعمیر نمی باشد با توجه به مشکلات اقتصادی اخیر در جامعه ، این مجموعه جهت همیاری با شما عزیزان در قبال خدمات ارائه شده منصفانه برخورد خواهد کرد و در حد امکان سعی در تعمیر به جای تعویض قطعات خواهیم داشت.

از طریق شبکه های اجتماعی ما را دنبال کنید

از طریق فرم زیر با ما در ارتباط باشید

نشانی دفتر مرکزی

نشانی کارگاه

پیج اینستاگرام
مشاوره آنلاین